Tipy a triky ako do malej skrine zmestiť milión vecí: Pozrite sa, ako na to!

Nie všetci ľudia majú to šťastie, že majú vo svojom dome priestranný šatník. Preto si lámu hlavu nad tým, ako umiestniť všetky veci do malej skrine. Ukazuje sa, že je to celkom jednoduché.

Aby sa do malej skrine zmestilo milión vecí, vrátane spodnej bielizne a posteľnej bielizne, ale aj rôznych doplnkov, je potrebné dodržať tieto pravidlá:

Snažte sa využiť absolútne všetok priestor v skrini.

Niektoré predmety nechajte na vešiaku a iné pod ním, aby ste vyplnili prázdne miesto. Do skrine sa teda zmestia tašky, topánky, škatule plné vecí, ale aj kufre.

Ukladajte veci vertikálne

Veci, ktoré sa veľmi nekrčia, ktoré sa nedajú umiestniť na vešiak, je najlepšie poskladať na poličku zvislo, a nie klasickým spôsobom. V dôsledku toho bude možné do skrine zmestiť oveľa viac šatníkových predmetov.

Dvierka používame na skladovanie

Aby ste naložili čo najviac vecí, odporúčame ich uložiť aj na dvierka skrinky. Za týmto účelom urobte na jeho vnútornej strane malé háčiky. Potom na ne zaveste tašky, šatky alebo iné doplnky.

Použite viacúrovňové vešiaky

Aby sa ušetrilo miesto v skrini , oblečenie je možné umiestniť na vešiaky vo vrstvách. Ale potom budete čeliť jednému nepríjemnému problému: veci bude veľmi ťažké získať. Preto je najlepšie uchýliť sa k použitiu viacúrovňových vešiakov. Je to oveľa pohodlnejšie!

V skrini upevníme dve vešiakové tyče

Ak chcete umiestniť do skrine viac oblečenia, nainštalujte ďalšiu tyč pod hornú tyč vešiaka. Takýto zložitý trik výrazne zjednoduší proces ukladania vecí z vysoko pokrčených látok.

Kupujeme organizéry

Aby sa zabezpečilo, že v zásuvkách so spodnou bielizňou a ponožkami je vždy poriadok, mali by byť umiestnené v špeciálnych organizéroch rozdelených na malé časti. Potrebnú vec tak nájdete oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Vákuové vrecká

Vákuové vrecká sú skutočnou spásou pre tých, ktorí sa nemôžu pochváliť veľmi priestrannou skriňou. Je veľmi pohodlné ich používať. Veľké množstvo oblečenia zabaľte do tašiek a následne ich objem zmenšite vďaka vysávaču.

Obuv skladujte v úložných škatuliach

Pri dodržaní týchto pravidiel sa vám aj do tej najmenšej skrine zmestí pomerne veľké množstvo oblečenia. Používate niektorý z vyššie popísaných trikov na skladovanie? Dajte nám vedieť do komentárov!