Moja suseda mi poradila vložiť hubku na riady do práčky: Výsledok je neuveriteľný!

Hubka na riad dokáže pomôcť aj inde ako v kuchyni. Aké presne však bude jej využitie pri praní? Verte alebo nie, tento trik sa stal veľmi populárny a akonáhle uvidíte jeho účinky, začnete ho možno používať tiež.

V poslednej dobe sa veľa medializoval istý trik s hubkou na riad. Tá sa môže stať nepostrádateľnou nielen v kuchynskom dreze, ale aj v práčke.

Stačí ju len vhodiť do práčky spoločne s oblečením. Prečo?

Ľahko sa tak zbavíte zvieracích chlpov. Pre majiteľov domácich miláčikov, ktorí veľmi pĺznu, to bude nepochybne obrovská vymoženosť. Nemusí však ísť iba o zvieracie chlpy, funguje na úplne všetok bordel, ktorý sa na oblečení usadil. Práčka však nie je jediný spotrebič, ktorému môže obyčajná hubka na riad pomôcť.

@giulia_cence

#fyp #explore #viral #cleaning #cleaningtiktok #cleantok #cleanfreshhype #cleanfreshhype #cleaninghacks #laundry #laundryhacks

♬ Lovely Day – Bill Withers

Hubka na riad bude tiež dobre fungovať ako pohlcovač vlhkosti.

Vložte ju do chladničky – výsledky budú ohromujúce! Stačí ju vložiť do šuplíka, z ktorého nasiakne prebytočnú vlhkosť a zabráni tak vzniku plesni.

Ak máte doma rastliny v kvetináčoch a omylom ich zalejete, hubka na riad umiestnená v kvetináči zabráni hnitiu koreňov a udrží rastlinu v skvelej kondícii. Počas vykurovacej sezóny môže hubka na riad tiež zaistiť dostatočné utesnenie. Stačí použiť kúsky huby a zapichnúť ich do miest, o ktorých viete, že z nich uniká najviac tepla.

Potrebujete studený obklad? Huba na riad bude v tomto prípade skutočne skvelý nápad!

Navlhčite ju, vložte do plastového vrecka a vložte do mrazničky. Až ju vytiahnete, budete mať pripravený obklad, ktorý účinne uľaví od bolesti.

Poznáte ešte nejaký trik, ako využiť hubku na riad? Dajte nám vedieť do komentárov! Budeme sa tešiť

Ak sa Vám náš článok páčil, dajte nám LIKE na našej Facebook stránke alebo nás potešte zdieľaním! Ďakujeme!