Moja babička tak umývala podlahy celý život: Pridajte tento produkt do vody a umyte podlahu: Ľahko odstránite prach a škvrny!

Upratovanie domácnosti zaberie pomerne veľa času, preto sa niekedy rozhodneme túto prácu odložiť. Dom sa, žiaľ, sám nevyčistí, preto musíte z času na čas zobrať do ruky metlu.

Prezradíme vám trik, ktorý vám upratovanie domácnosti výrazne uľahčí: ak podlahu umyjete týmto spôsobom, nezostane na nej žiadny prach a šmuhy.

Rôzne jednoduché triky dokážu výrazne uľahčiť každodenný život. Vyskúšali sme umývanie podlahy spôsobom popísaným nižšie a výsledok bol naozaj príjemným prekvapením.

Tajomstvo úspechu je veľmi jednoduché: stačí pridať pár kvapiek jedného produktu do vody!

Ako umývať podlahu?

Umývanie podlahy niekedy naozaj nie je jednoduché. Aj keď si na pomoc používame rôzne drahé chemikálie, výsledok nie je vždy presne taký, aký by sme chceli. Ukázalo sa, že existuje jednoduché riešenie!

Môžete vyskúšať domáce čistiace prostriedky na podlahy.

Ich hlavnou výhodou je jednoduchosť a úspora času a peňazí. Žiaľ, produkty ponúkané v obchodoch sú často škodlivé pre životné prostredie a naše zdravie. Okrem toho takéto výrobky veľmi vysušujú pokožku rúk. Ak chcete, aby boli vaše podlahy čisté a lesklé, pridajte túto zložku do vody. S výsledkom budete naozaj spokojní! Nezostali žiadne pruhy!

Umývanie podlahy octom a vodou

Ocot je široko používaný ako v kuchyni, tak aj pri upratovaní domácností. Pripravte si 3 litre vody a pridajte do nej 100 ml octu. Zmiešajte to.

Umyte podlahu pripraveným prípravkom. Je to lacný a veľmi účinný čistič podláh.

Ocot má výraznú vôňu, ktorá môže byť dráždivá, takže do tejto zmesi môžete pridať lyžicu aviváže, aby ste odstránili octový zápach. Aviváž navyše vďaka svojim antistatickým vlastnostiam zabráni tak rýchlemu usadzovaniu prachu na podlahe.

Ak aj vy máte svoj obľúbený tip do domácnosti, rozhodne nám o ňom napíšte do komentáru!